Aktuality

9. 5. 2019

SRUBY U CHOCNĚ - Téměr pětistovka spokojených návštěvníků lesního areálu ve Srubech u Chocně ve středu 8. května uctila pietou památku sovětského partyzána Saši Bogdanova.

7. 5. 2019

Stát by měl v budoucnu zakázat prodej veškerého zboží, které se bude nabízet s rozdílnou kvalitou ve stejném obale. Po jednání s obchodními řetězci to uvedl premiér Andrej Babiš (ANO).

7. 5. 2019

Děkujeme Rudé armádě a všem ostatním spojencům za naše osvobození od poroby německého nacismu. Nikdy nezapomeneme!

V příloze je plakát ke stažení.

5. 5. 2019

"Vážím si každého, kdo pomáhal osvobozovat Československo - bez ohledu na jeho národnost, ale tak nějak mám pocit, že některá média - buď z blbosti, ale spíš záměrně - na hlavní osvoboditele zapomínají," napsala na svém

3. 4. 2019

V úterý se na televizní obrazovky TV Barrandov vrátila populární Aréna Jaromíra Soukupa, kde se věci nazývají pravým jménem. Ve studiu generální ředitel televize a moderátor pořadu přivítal europoslankyni Kateřinu Konečnou, Tomia Okamuru (SPD), Piráta Mik

1. 4. 2019

Za chvíli nám začne kontaktní předvolební kampaň po celé ČR, těšíme se na Vás!, říká jihočeská kandidátka Anna Vaculíková a vedoucí kandidátka Kateřina Konečná na fb doplňuje. Připraveni na kampaň jsme. Ještě jsme u vás nebyli? Pak nás brzy čekejte a na termín se zeptejte u svých okresních výborů.

27. 3. 2019

Návštívil nás a debatoval s námi místopředseda výboru pro bezpečnost s. Zdeněk Ondráček. Povídání bylo velice zajímavé a beseda trvala až do večerních hodin. Doufáme, že se opět najde brzy příležitost tuto akci zopakovat a velice děkujeme s. Zdeňku Ondráčkovi, že nás přijel navštívit.

27. 3. 2019

Předseda Okresního výboru KSČM Chrudim s. Ivan Bělohlávek se poklonil před památníkem Partyzánské brigády Mistr Jan Hus v Leškovicích, která působila za druhé světové války v Protektorátu Čechy a Morava.

17. 3. 2019

Vlaječky ke vstupu do NATO na tramvaje a hlášení v metru pirátský primátor Hřib zařídil, ale důstojná připomínku černého dne Čechoslováků 15.3.1939, ta chybí.

12. 3. 2019

Sněmovna bude dnes opět hlasovat o zdanění státních náhrad, které dostávají církve za majetek nevydaný v restitucích. Ranní komentář místopřededy KSČM Stanislava Grospič v záznamu.

6. 3. 2019

Záznam z tiskové konference kandidátů KSČM - Česká levice společně! k zahájení volební kampaně do Evropského parlamentu za účasti předsedy ÚV KSČM Vojtěcha Filipa a vedoucí kandidátáky Kateřiny Konečné.

1. 3. 2019

Je alarmující, že příprava takto závažné změny ve financování zdravotnictví vyšla na světlo díky novinářům a nebyla předem konzultována s odborníky všech politických stran.

21. 1. 2019

Církevní restituce jsou neopodstatněným darem, který by měl být zdaněn. KSČM trvá na zdanění církevních restitucí na základě vlastního poslaneckého návrhu zákona.

Níže leták ke stažení.

18. 1. 2019

Europoslankyně za KSČM Kateřina Konečná:  Až si Němci zametou před vlastním prahem, pak nám mohou kázat o tom, co a jak máme v ČR dělat!

13. 11. 2018

Předtím než se vyjádřím k současné situaci okolo mýtného systému, ráda bych zmínila pár faktů k připomenutí. Mýtný systém za celý svůj provoz přinesl do rozpočtu SFDI více než 93,4 miliardy korun. Po zpoplatněných dálnicích projede průměrně 66 tisíc kamiónů každý den. Dlouhodobá průměrná efektivita výběru mýta, která byla měřena nezávislým auditorem je 99,5%.

9. 11. 2018

Poslanec Jiří Valenta vydal svůj zpravodaj s názvem Sněmovní listy. Zachycuje informace o politickém dění nejen v Poslanecké sněmovně. Celé vydání zde:

11. 10. 2018

Společnost Ludvíka Svobody Vás zve na návštěvu rodné obce prezidenta ČSSR armádního generála Ludvíka Svobody.

Zájezd se uskuteční 24. listopadu 2018. Autobus pro účastníky bude vyjíždět z Pardubic a po trase  bude možné přistupovat  po dohodě s organizátory .

Cena zájezdu činí 100 Kč.

9. 10. 2018

Vážené spoluobčanky, vážení spoluobčané,

mimo jiné i pro níže citovaná slova pana Hermana budou členové VV OV KSČM v Chrudimi ve 2. kole voleb do Senátu PČR volit jeho protikandidáta.

 

9. 10. 2018

Vážené voličky, vážení voliči,

děkujeme Vám za hlasy odevzdané kandidátům a kandidátkám KSČM ve volbách do zastupitelstev měst a obcí    v okrese Chrudim. Závazky, které zvolením přijali budou ve Váš prospěch ze všech sil plnit. 

2. 10. 2018

Vážené návštěvnice, vážení návštěvníci našich webových stránek.

Velmi často používáme, my všichni, rčení „Všeho do času“. Myslíme tím, že něco odejde nebo něco přijde.

Stránky